eba
04 خرداد 1402 - 17:25

بازسازی کامل حرم حضرت زینب(س) با مشارکت بانوان خوزستانی

رئیس ستاد توسعه و بازسازی عتبات عالیات استان خوزستان گفت: حرم حضرت زینب کبری(س) در جریان هجوم تروریست‌های تکفیری آسیب‌های جدی دیده بود که با همت و پشتیبانی شما بانوان خوزستانی به طور کامل بازسازی و نوسازی شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از اهواز حجت‌الاسلام سید محمود موسوی رییس ستاد توسعه و بازسازی عتبات عالیات استان خوزستان با تبریک دهه کرامت اظهار کرد: مردم استان خوزستان در کنار سایر استان‌ها عهده‌دار توسعه حرم امام حسین(ع) با ساخت صحن عقیله بنی‌هاشم حضرت زینب کبری(س) و توسعه حرم حضرت ابالفضل(ع) با ساخت صحن ام البنین(س) هستند.

وی در ادامه بیان کرد: پروژه‌های بازسازی و توسعه عتبات مقدسه همه در جهت رفاه و آسایش حال زائران گرامی در حال انجام است .

رییس ستاد توسعه و بازسازی عتبات عالیات استان خوزستان عنوان کرد: مردم استان خوزستان به‌ویژه بانوان و دختران ما اگر هر نفر در سال 12500 تومان در این کار پر خیر و برکت مشارکت کنند بخش بزرگی از این پروژه ها خصوصاً پروژه توسعه حرم امام حسین(ع) که با ساخت صحن عقیله بنی هاشم دست اقدام است به انجام می‌رسد .

موسوی درباره بازسازی نقاط آسیب دیده حرم عقیله بنی‌هاشم در سوریه نیز خاطرنشان کرد: حرم حضرت زینب کبری(س) در جریان هجوم تروریست‌های تکفیری آسیب‌های جدی دیده بود که با همت و پشتیبانی شما بانوان خوزستانی و توسط استادکاران اعزامی از استان، این حرم مطهر به طور کامل بازسازی و نوسازی شد.

پایان پیام/

منبع: فارس
شناسه خبر: 1238193